NewAir Пијалаци Фрижидер Изграден Во Ладилникот со 96 Може да Капацитет Сода Пиво Фрижидер, NBC096BS00, Црна Нерѓосувачки Челик (Продолжува)

NewAir Пијалаци Фрижидер Изграден Во Ладилникот со 96 Може да Капацитет Сода Пиво Фрижидер, NBC096BS00, Црна Нерѓосувачки

Достапно за вашата нарачка
DEN 2006.40
Залиха:

Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата