3M Tartan 369 Општа Намена Топла Топи Пакување Лента, 3 Инчен x 110 Метри, 1.6 Мили Дебели, Јасно, за Движење, Транспорт и Пакување, 3M #70006104445 (6 Ролни)

3M Tartan 369 Општа Намена Топла Топи Пакување Лента, 3 Инчен x 110 Метри, 1.6 Мили Дебели, Јасно, за Движење,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1746.96
Залиха:

Супер силен притисок чувствителни полипропилен лента за економски, повторувачки волумен пакување.Општа намена пакување лента.Идеален за светлина и средни должност апликации.Добро се држи моќта на лесонит.Противи се дели и солзи.Се тркалаат да се тркалаат конзистентност ја зголемува продуктивноста за подобрување на трошоци по единица.Полипропилен поддршка со топла топи гума лепило. 3 M Акции # 70006104445, Серија 369.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата