AREYCVK Smart ѓубре може да автоматско индукција удар тип, Автоматски корпата за Ѓубре,touchless корпата за ѓубре,15LTrash Може со Капак Сензор Кујна за Отпадоци за Рециклирање & ?

AREYCVK Smart ѓубре може да автоматско индукција удар тип, Автоматски корпата за Ѓубре,touchless корпата за ѓубре,15LTrash

Достапно за вашата нарачка
DEN 1031.76
Залиха:

2 kg Капацитет : 15 L Димензии : 30.Овој производ е мала корпата за ѓубре, не голем тип на ѓубре.Времето на задоцнување на Затворање Технологија-Кога капакот е отворена од страна уреди со покажувач на вашата рака, инфраред сензор може автоматски да се препознае и да се задржи на капакот отворен до што се движите, вашата рака далеку.touchless корпата за ѓубре/сензор за движење корпата за ѓубре /корпата за ѓубре со капак може да се користи во многу прилики, како што се бања корпата за ѓубре/корпата за ѓубре кујна Што е во Пакет : 1 * Smart Sensor Ѓубре Canuser е прирачник.Нема повеќе да се грижите нема резервни рака за да го отворите бин капак, валкани кујната бин или крст инфекција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата