Мајчин Лекови InflammaGo - Природни Хомеопатски Лек Ублажува Мали Muscle & Заедничка Болка, Вкочанетост, & Замор, 2 Fl мл.

Мајчин Лекови InflammaGo - Природни Хомеопатски Лек Ублажува Мали Muscle & Заедничка Болка, Вкочанетост, & Замор,

Достапно за вашата нарачка
DEN 873.60
Залиха:

Привремено ублажува мали болки, болка, умор и вкочанетост од спортски и активност.Ублажува помали болки и болки во мускулите и зглобовите.Ублажува вкочанетост во мускулите и зглобовите.Помага со мобилност и флексибилност.Ублажува болката во мускулите и заеднички замор.Inflamma Go е безбедно, не-зависност, природен лек содржи 100% хомеопатски состојки, особено избрани за привремено олеснување на помали болки и болки во мускулите и зглобовите.Inflamma Go можете безбедно да се ослободат мали болки, болка и вкочанетост во мускулите и зглобовите, без штетни несакани ефекти.Овој лек содржи избор на хомеопатски состојки познати адреса помали болки и болки, како и мускулите и зглобовите замор.Таа, исто така помага да се обезбеди олеснување по повеќе напор и физички стрес.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата