M I 9 Ролни од Куче Измет Кеси со Фармацевт Милениче Pooper Scooper за Кучиња и Мачки Отворено за Куче Отпад Торба Куче Отпадоци Берач Зелена

M I 9 Ролни од Куче Измет Кеси со Фармацевт Милениче Pooper Scooper за Кучиња и Мачки Отворено за Куче Отпад Торба

Достапно за вашата нарачка
DEN 832.80
Залиха:

Ѓубре торба држачот е изработен од премиум издржлив материјал, удобен и практичен.Заштеда на време и нерви едноставно влечење на вашиот следен кученце измет торба од оваа измет кеси носителот на правото сега кога ви е потребна.Прекрасен подарок за вашите пријатели или семејства кои имаат домашно милениче куче.Совршен за вашата прошетки,работи, и скокање со твоите pup.Убава и светла поглед ќе направи да имате добра визуелна уживање.Тоа совршено одговара на миленичиња измет кеси, а исто така оставајќи го ви одреден простор да се обезбеди вашите клучеви,пари,итн.M I ADescription Направени од издржлив АБС материјал, ова куче измет торба контејнер ќе биде убаво за прошетка на кучето.Добар подарок за вашите пријатели кои имаат домашно милениче.Своите премиум пренослива торба може да направи вашата употреба на повеќе погодно.Овој лесен куче измет торба фармацевт лесно обезбедува стан на било куче поводник.Карактеристики-Боја : Зелена/-Материјал : ABS/-Големина : 8.00 X4.50 X3.50cm/3.14 X1.77 X1.38in./ кутре измет bagpet кутре отпад носителот куче отпад торба отпад торба со фармацевт - ѓубре торба држачот е изработен од премиум издржлив материјал, удобен и практичен.- Заштеда на време и нерви едноставно влечење на вашиот следен куче измет торба од оваа измет кеси носителот на правото сега кога ви треба.- Совршен за вашата прошетки,работи, и скокање со твоите pup.Убава и светла поглед ќе направи да имате добра визуелна уживање.- Тоа совршено одговара на миленичиња измет кеси, а исто така оставајќи го ви одреден простор да се обезбеди вашите клучеви,пари,итн.- Прекрасен подарок за вашите пријатели или семејства кои имаат домашно милениче куче.-Боја : Зелена.-Димензии : 8 X4.5 X3.5 CM.Пакет Вклучувајќи 9 ролни x куче измет кеси 1 x торба фармацевт Почитувани Купувачот : Овој производ, обично се спроведуваат во рок од 7 - 15 дена и се врати безусловно во рок од 30 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ви благодариме!If you don' t знаете што подарок да им даде на вашата пријателка, пријател, љубовник, соученичка на наставниците, девојка, можете да пребарувате на нашиот бренд да го најдете, ако им даде на тоа да некој како подарок, ве молиме контактирајте ме и јас ќе брод за вас во подарок пакување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата