BEADNVOA Боја Фах Палета Бои Палета со Палецот Дупка Модел Боја Лента за Деца Уметници, Сликари (3 компјутери, Акрилна Боја, маслени Бои, Акварел Бои)

BEADNVOA Боја Фах Палета Бои Палета со Палецот Дупка Модел Боја Лента за Деца Уметници, Сликари (3 компјутери,

Достапно за вашата нарачка
DEN 312.00
Залиха:

Поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.СОВРШЕН ЗА ДЕЦА & ПОЧЕТНИЦИ : Секој пакет вклучува 3 боја коцки, добра вредност пакет за деца, ученици, почетници и уметници, сликари или сопствени.ОДЛИЧНО ЗА МЕШАЊЕ на БОИ : Сликарска палета содржи различна големина и облик бунари, добро за мешање на бои.ГОЛЕМИНА : panit палета мерки во 22 х 17 см.ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : Боја палета направен од лиен бела пластика со полиран површина која е со добар квалитет, здрав и лесен за чистење.ШИРОКО UASAGE ВО МНОГУ ПРИЛИКА : Сликарски палети може да се користи во домот, училиштето, партија, chrismas, работилница за уметност, цртање, сликање и занаети.За било кој квалитет на прашањето на објектот, ве молиме контактирајте со продавачот директно и ние ќе ви помогнеме да ги решите вашите било кое прашање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата