Hello Kitty Пом Пом Puri Цртан Филм Iron На Извезена Applique Печ

Hello Kitty Пом Пом Puri Цртан Филм Iron На Извезена Applique Печ

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

100% Везени Закрпи.Совршен за Фармерки, Јакни, Елеци, Капи, Ранци и многу повеќе!.Со овој висок квалитет полна боја печ кој страшни поп-културата графика ќе биде во можност да покаже исклучите вашиот личен стил!.Секој Печ Мерки Околу : 3 инчи Висок.Овој patch доаѓа со лесно да се аплицира железо на поддршка или едноставно имаат таа sewed.Даде стилски изглед со оваа голема везени Hello Kitty цртан лик печ.Овој patch доаѓа со железо на поддршка.Мерки Околу : 3" Широк од 3" Високи Тип : Везени Апликација : Железо За / да се Шие На.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата