Класична турска Крпи - 2 Парче Луксузни Ребрести Бања Мат Крпи - турски Памук, Газирани и Густи Кат Крпи за Бања (Чоколадо, 20 X 33 Инчи)

Класична турска Крпи - 2 Парче Луксузни Ребрести Бања Мат Крпи - турски Памук, Газирани и Густи Кат Крпи за

Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76
Залиха:

100% Вистински Турски Памук.Увезени.Расипат и поглезите со овие големи хотел и спа квалитет крпа душеци.Овие душеци бил специјално чешлани да го задржат само најдобрите и најдолго влакна за да се обезбеди врвен квалитет и удобност.Уживајте во неверојатниот мекост и absorbency на овие 20 x 33 инчи перат бања мат.Направени со 100% турски памучни влакна, кои природно се прошири за максимална absorbency.Нашите кадифен памучни пешкири, душеци се OEKO-TEX заверена и хемиски слободни, што го прави безбедни за бебиња, деца и возрасни слично.Убаво дизајниран и вткаена во жакард ребрести стил.Светла оптички бои ќе донесе класа и елеганција на секоја соба.За зголемување на долговечноста на вашиот мат, се мијат со топла или ладна вода пред првата употреба со слични производи само.Избегнувајте кајгана и ткаенина омекнувач.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата