Член Марк Удобност Нега Бебе Пелени (Големина 3-224 ст.)

Член Марк Удобност Нега Бебе Пелени (Големина 3-224 ст.)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1567.20
Залиха:

Свилен мека и дише за здраво бебе-bottoms.До 12 часа на истекување заштита.Ултра-Меки Лагер да помогне да се заштитат бебе е деликатна кожа.Свилен мека грижа за вашето бебе е деликатна кожа Заврши вашето бебе во мекоста на Член Марк Удобност Нега Бебе Пелени.На Silk Spun надворешниот поклопец обвива вашето бебе во луксузен мекост и дише дизајн помага да се задржи бебиња ладно и суво со здрава bottoms.Сува bottoms помогне да се направи за здрава bottoms Вас и вашиот малку може да смета на до 12 часа на истекување заштита.Флексибилни нога собира и Мека-Водат половината и колковите нека вашето бебе да се движи слободно помага да се спречи протекување.Ултра Абсорбента Тенок Core брави далеку wetness без да биде непријатно гломазна.Грижата за вашето бебе е кожата Член Марк Удобност Грижа пелени се неверојатно мека внатре и надвор.Овие пелени имаат противалергиски лагер, се латекс-бесплатно* и парфем-слободен за да се избегне иритирачки деликатна кожа.Да се чувствувате добро за вашето купување на Овие премиум пелени се понудени во фантастична вредност—толку ниско, како 15 на пелена.Тие се направени со внимание на безбедноста, одржливост, како и одговорните извори практики.Плус, тие се 100% пари гаранција за загарантирани!Големина 1/2 : (252ct) : 3 кеси 84 Големина 3 (224ct) : 4 кесички од 56 Големина 4 (200ct) : 2 кесички од 100 Големина 5 (160ct) : 2 кесички од 80 Големина 6 (144ct) : 2 кесички од 72.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата