Tinfomyou 25Piece Чистење Вежба Четка во Собата со Чистење Прилози Користи за Чистење Плочки Тоне Када Тепих Кујна Автомобил

Tinfomyou 25Piece Чистење Вежба Четка во Собата со Чистење Прилози Користи за Чистење Плочки Тоне Када Тепих Кујна

Достапно за вашата нарачка
DEN 520.56
Залиха:

【Високи Перформанси】На четка за чистење вежба има добри работни перформанси.На вежба четки за чистење со вежба се густи влакна и не е лесно да падне.Четки за вежба се изработени со врвен технологија на производство. 【Мулти-спецификација Вежба Четка за Полнење】8 парче од друга цел вежба четки, 12 парче различни stiffiness перење влошки, 3 парче чистење сунѓер со 3.9 инчен backer и 1 парче продолжен дофат прилог.(ВЕЖБА НЕ Е ВКЛУЧЕНА) На вежба scrubber четка комплет содржи голем број на вежба чистење четки, кои лесно можат да се исполнат секојдневно чистење потреби. 【Различни Цврстина Влакната】На најлон влакната на вежба за чистење со четка ќе не гребете површината.Чистење вежба четка во собата може да се исчисти бања, тоалет, бања површини, тушеви, каучот, подови, плочки, кујна, тркала и автомобили, итн.Повеќето локации може да се чистат со вежба четка во прилог сет. 【Мулти-спецификација за Перење Влошки и Чистење Сунѓерот】На перење подлога и чистење на сунѓерот во вежба за чистење со четка во прилог поставени се ефикасни за чистење на кујнски печки, шпорети, тоне, итн.Зелената перница е потешко и подебели од црвена и сива перници. 【Ефикасен, Лесен и Брз】Уморни од досадни домаќинство чистење?Обидете се да користите чистењето вежба четкање и чистење подлога за да се заврши чистење задача побрзо.Оваа вежба четка моќност scrubber е моќен чистење алатка за продлабочување на чистење.Ова е дефинитивно добра партнер за вашиот дом чистење. 2 инчен Жолта Медиум Наежвам Четка X1. 1.9 инчен Бела Мека Наежвам Четка X1; 1.9 инчен Црна Мека Наежвам Четка X1. 3.5 инчен Жолта Медиум Наежвам Четка X1. 4 инчен Жолта Наежвам Четки X1; 4 инчен Зелена Наежвам Четки X1; 4 инчен Бела Наежвам Четка X1. 5 инчен Црвено Наежвам Четка X1. Зелено Перење Влошки (тврд ) X3; Црвено Перење Влошки (Умерена) X3; Сива Перење Влошки (мека) X3; Портокал Перење Влошки X3. Портокал Сунѓерот X1; Сина Сунѓерот X1; Црвено Сунѓерот X1. 3.9 инчен Backer X1; 150mm Продолжен Дофат Прилог X1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата