ShiLei Куче Внесувач, слоу фуд милениче Сад, Безбедност на Храна Pp Материјал, Не се Лизга на Дното, Контрола на Исхраната Калории, Спречување на Надуеност

ShiLei Куче Внесувач, слоу фуд милениче Сад, Безбедност на Храна Pp Материјал, Не се Лизга на Дното, Контрола на

Достапно за вашата нарачка
DEN 2176.80
Залиха:

★БИДЕТЕ СЕКОЈ ОБРОК ВРЕМЕ ЗАБАВНО И ПРЕДИЗВИКУВАЧКИ : Интерактивни Бавно Фидер Чаши дозволете им на вашите миленици оброк пати да биде многу повеќе на природата како што се наменети и да престане да се хранат на време стануваат здодевни. ★ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Ова Бавно Фидер Сад е направен со ХРАНА БЕЗБЕДНО, Висока Јачина на ПП материјали,и е BPA, ПВЦ, и PHTHALATE СЛОБОДНИ. ★Добро направени и специјален дизајн - Тоа направени од Не Токсични Полипропилен.Постојат пет малку гумени нозе под садот помага да се задржи сад во место додека кучето јаде. ★Го ЗАБАВАТ ВАШИОТ КУЧИЊА и МАЧКИ ЈАДЕЊЕ ВРЕМЕ : Во главно е дизајниран да го забави хранење, но не се толку фрустрирачки куче се откажува.Помогне во контрола на кучешки дебелината се со лавиринт во сад и calory контролирана исхрана. ★По продажба : Нашата цел е да се направи најдобро производи, како и најголемите услуги на клиентите .Ние и ветуваме дека сите наши клиенти да можат да ги разменуваат и своите купени tem или да ја врати стоката од било кои причини во било кое време.Производ description Descripition : Двојна Употреба Милениче Бавно Фидер Сад обезбедува два простори да се одржи на храна и вода.Професионални ветеринари внимателно дизајнирани оваа бавно куче фидер сад да се користат секојдневно во своите ветеринар клиники.Тоа промовира здрава бавно јадење, спречување на надуеност, дебелина, регургитација и прејадување.Features What ние да изберат е висока јачина и храна-безбедно ПП пластични да се направи вашето домашно милениче кучиња безбедност, ние, исто така, организира сунѓер четка во групи за решавање на проблеми на difficultly чистење.Ова е одлична за куче или мачка која јаде премногу брзо.Тоа го успорува го оценувате на јадењето и да се намали на стомачни проблеми или повраќање.Бавно се хранат куче сад е погоден и за двете суви и влажни храна и тоа е лесно да се чисти по употреба.Постојат пет гумена тапа под садот за да се одржи од лизгање околу насекаде.Карактеристики : Материјал : Боја : Pink Slow се Хранат Куче Сад : Храна безбедно PP plastics Dimensions : Бавна Храна Куче Сад : 20.8x20.8x5cm Product Тежина : 190g Package Вклучуваат : 1x Slow се Хранат Куче Bowl60-Ден парите назад или замена гаранција, Ако има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши ПОБРЗО!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата