ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со Чист Бакар Dragonfly се Справува со Злато Фиока Кабинет Вратата Шкафот Повлекува Копчиња (Големина : Чист Бакар)

ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со Чист Бакар Dragonfly се Справува со Злато Фиока Кабинет Вратата Шкафот

Достапно за вашата нарачка
DEN 1814.40
Залиха:

Изборот на home safety.Направен од чист бакар материјал, издржлив, фирма и rustless.Рачно изработени Dragonfly фиока knob изработени од месинг, тоа е совршен за додавање нова закуп на животот на вашиот мебел.Тоа е убаво со кујнски дизајни, се вклопуваат добро со традиционалните кабинети, но, сепак, се изјасни во кујни, бањи, workrooms, или на dressers, водови, или медиуми и забава единици.Удобен Зафат, ги исполнуваат ергономски дизајн.Може да бидат заменети со многу различни бои на мебелот.Чист Бакар Dragonfly се Справува со Злато Фиока Кабинет Вратата Шкафот Повлекува Knobs Feature : Направен од чист бакар материјал, издржлив, фирма и rustless.Рачно изработени Dragonfly фиока knob изработени од месинг, тоа е совршен за додавање нова закуп на животот на вашиот мебел.Тоа е убаво со кујнски дизајни, се вклопуваат добро со традиционалните кабинети, но, сепак, се изјасни во кујни, бањи, workrooms, или на dressers, водови, или медиуми и забава единици.Удобен Зафат, ги исполнуваат ергономски дизајн.Може да бидат заменети со многу различни бои на мебелот.Лесен и удобен да го инсталирате и да работат.Вратата Knob се Справи само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификации : Предмет Тип : Вратата Knob Handle Material : Чиста Copper Size : 80x80x5mm/3.14x3.14x0.19in Color : Gold Suitable : за кабинет/drawer Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Вратата Knob Handleonly над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата