3 Светла Црна Традиционалните Лустерот Селски Кујнски Остров Осветлување Тела Виси чисто Стакло Цилиндар Pendant Светла Класичен Таванот Светлина за трпезарија Спал?

3 Светла Црна Традиционалните Лустерот Селски Кујнски Остров Осветлување Тела Виси чисто Стакло Цилиндар Pendant

Достапно за вашата нарачка
DEN 2395.20
Залиха:

3 Светлина Стакло Лустерот : Оваа современа лустерот со големо чисто стакло нијанси,тоа е елегантен ажурирање за класични и модерни домови и слично.Тоа е совршено светло тела да се инсталира во кујна, на островот, трпезарија,дневна соба,foyers ,ходникот,спална соба,кафе бар, лоби, ресторан и секој простор ви се допаѓа.Вртливата Крошна : Крошна има трајни вртливата да се качи на vaulted или скатен тавани.Прилагодлив : Лустерот : 19" (H) x 24" (D).Чисто Стакло Нијанси : 6.3" (H) x 4.3" (D).Крошна : 4.7" (Д) , ги вклучува 52" на прилагодливи синџир,можете да ја прилагодите виси висина како по ваше барање.УЛ Наведени : Компатибилен со било блескаво или LED светилки(Светилки Не се Вклучени)со E26 база тип,целосно dimmable кога се користи со dimmable сијалица и компатибилен dimmer switch. 3 Светлина Стакло Лустерот : Оваа современа лустерот со големо чисто стакло нијанси,тоа е елегантен ажурирање за класични и модерни домови и слично.Тоа е совршено светло тела да се инсталира во кујна, на островот, трпезарија,дневна соба,foyers ,ходникот,спална соба,кафе бар, лоби, ресторан и секој простор ви се допаѓа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата