Suave Професионалци Мазнење Шампон и Балсам Keratin Инфузија 28 оз, 4 count

Suave Професионалци Мазнење Шампон и Балсам Keratin Инфузија 28 оз, 4 count

Достапно за вашата нарачка
DEN 478.08
Залиха:

Suave Професионалци Keratin Инфузија Мазнење Шампон и Балсам создаде мазна и податлив коса.Шампон и балсам систем салон за убавина-докажани за да се спречи frizz, како и Kérastase Oléo-Релаксираат (Kérastase е регистрирана трговска марка на L'Oréal SA).Шампон и балсам систем помага да се обезбеди frizz контрола до 48 часа.Формулиран со Keralock Технологија, нашите шампон нежно чисти додека вгради изгубени keratin внатре косата влакна.Користење со Suave Професионалци Keratin Инфузија Топлина Одбрана Оставете-Во Балсам за неверојатно мазни косата.Остава косата мека, сјајна и лесна за стил.Suave Професионалци Keratin Инфузија Мазнење Шампон и Балсам нежно чистење додека вгради изгубени keratin внатрешноста на косата влакна, оставајќи коса елегантни, мазен и лесен за стил.Формулиран со Keralock Технологија, нашите пониски сулфат, PH-балансирана шампон и балсам обезбеди траен мазност и frizz контрола до 48 часа.Уживаат во луксузни, долготраен мирис.За неверојатно елегантни & мазна коса, масажа Suave Професионалци шампон во косата и нека луксузен формула кисна секое влакно.Исплакнете ги и следете ги со Suave Професионалци Keratin Инфузија Мазнење Балсам за најдобри резултати.За крајна moisturization додека помагање на заштита на косата во текот на топлина стил, обидете се Suave Професионалци Keratin Инфузија Топлина Одбрана Оставете-Во средството за смекнување на косата.И да се обиде Suave Професионалци Keratin Инфузија Сув Шампон да го задржи коса освежен, мазна и податлив меѓу редовно мие.Постигнат Салон за убавина-Квалитетни Резултати Suave Професионалци е салон за убавина-докажани за работа, како и салон брендови, помагајќи ти да се постигне на различни убави фризури додека се грижат за вашата коса.Оваа линија е развиен за да помогне да се постигне природно згодна, здравиот изглед на косата.За Suave За над 75 години Suave има нуди високо квалитетни производи за целото семејство.Нашата мисија е да се направи златен стандард за квалитет реален на сите, па секој може да изгледаат добро, мириса добро, и да се чувствувате добро секој ден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата