PIKAJIU Долги Ракави Зимски Џемпер Џемпер Долг Џемпер Жените v Џемпер Долг Ракав v Вратот Жени

PIKAJIU Долги Ракави Зимски Џемпер Џемпер Долг Џемпер Жените v Џемпер Долг Ракав v Вратот Жени

Достапно за вашата нарачка
DEN 454.56
Залиха:

Тоа може да се носи со неврзан панталони или со секси фармерки.МАТЕРИЈАЛ : Супер мек и удобен, еластичен и лесен, Овој солидна боја џемпер ткаени со парична казна и lightweightknit совршен за лесна случува секојдневно носат, дише и еластична плетени ткаенини создава опуштена одговара, неверојатни носи искуство.најдобрите подароци за женски пријатели, девојки, мајки.Спорт на оваа ретро гем со вашиот омилен skinnies и патики, или фрли на booties за зимски изглед!во исто време,едноставна солидна шема,овој џемпер може да се носи сам, плетени скокач со еден пар на бели фармерки и тен слајдови за крајниот повик зимски изглед!Овој повик pullover џемпери за жени со исклучителна детали,slouchy трикотажа лесно натпревар со leggings, фармерки, панталони и здолништа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата