Argan Масло Deodorized (Unscented) 8 оз – Чиста и Природни Мароко Argan Масло Филтрирана за да се Намали Мирис– Длабоко Продира Крем и да се Стимулира Раст - Маракеш Масло (8 унца Ши?

Argan Масло Deodorized (Unscented) 8 оз – Чиста и Природни Мароко Argan Масло Филтрирана за да се Намали Мирис–

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

Cocojojo Argan Масло Deodorized – 100% Чиста И Природни Нерафинирано Ладно-Цедените.Без Адитиви или Спојници.Deodorized Argan Масло – Deodorized значи мирисот на нашите Argan Масло е значително намалена, па масло е unscented.Крем - Бидејќи тоа е толку интензивно хидрантни, argan масло е идеален за употреба во текот на ноќта длабоко климатизација третмани.За косата или кожата, како што продира, тоа храни подлабоко и подлабоко за најубавиот резултати.Поправки Коса - Argan масло оди длабоко во косата окното за да се врати и поправка на оштетена коса.Таа додава повеќе хидратација и мекост, дури и да се кршливи брави за повеќе претрупан и измазнети изглед.Тоа, исто така, tames frizz за прекрасен изглед, без разлика како ќе се носат на вашата коса.Оди Длабоко - Тоа е интензивно се богати со негување на антиоксиданси кои се борат далеку слободни радикали од предизвикување оштетување на кожата клетки, како и за вашата коса, одржување сте во потрага младо и свежо.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата