Мала Кутија за Накит,Надградени Патување Накит Случај,Преносни Накит, Кутии за Жените,Двоен Слој Накит Кутија,СТП Кожа,Здрав,Издржливи,Патување Накит Организаторо

Мала Кутија за Накит,Надградени Патување Накит Случај,Преносни Накит, Кутии за Жените,Двоен Слој Накит Кутија,СТП

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Средината earring плоча е погодно за чување на обетки.Snap копчето дизајн, направи мала кутија за накит лесно да се затвори и да се отвори и ја затвори цврсто. СТП кожа, повеќе цврсти и издржливи, патната накит кутија не е лесно да се биде уништена во багажот.Кога вашето патување накит случајот е ставен во вашата торба или куферот, вие не мора да се грижите за накит случај да биде уништен.Мали накит кутија горниот капак има 5 куки и еластична џеб за складирање на ѓердани и нараквици, и да се спречи нив од заплитане. [Висок квалитет]надворешноста е направен од висок квалитет на СТП кожа, кои се цврсти и издржливи. [Внимателен детали]snap копчето дизајн го прави полесно за да го отворите и затворите накит организатор, и тоа многу цврсто се затвора, така што не ќе се отвори лесно кога се става во торбата или куферот.4 инчи, поголеми од тоа на обичните патување накит кутија,но тоа е исто така лесно да се носат, мала тежина, може да биде лесно да се врши во чанти и suitcases.Тоа може да се задржи вашето семејство и пријатели подалеку од неволји на накит да се гледа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата