Mele Ко. Faux Кожа Патување Накит Случај со Огледало и Патент Затворање (Злато Металик)

Mele Ко. Faux Кожа Патување Накит Случај со Огледало и Патент Затворање (Злато Металик)

Достапно за вашата нарачка
DEN 742.80
Залиха:

Кожа.Прибл.Големина : 6 x 6 x 3 инчи.Вклучува огледало и торбичка за ѓердани и нараквици.Направени од Faux Кожа.Патент затворање за безбедно патување.Меки кадифени внатре.Неверојатно лесен, компактен faux кожа накит случај кој вклучува огледало на внатрешноста и торбичка за чување на накит организирани.Тоа што има повеќе оддели и накит ролни за организирање на накит.Патент затворање држи накит сигурно и безбедно за време на патувањето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата