Мерка Мама е Стомакот Знак, Бебе Туш Знак, Мерење на Бебето се Судрат Колку е Голема е Мајки Стомак -1 Знак и 50 Сомневајќи Картички(11A)

Мерка Мама е Стомакот Знак, Бебе Туш Знак, Мерење на Бебето се Судрат Колку е Голема е Мајки Стомак -1 Знак и 50

Достапно за вашата нарачка
DEN 330.96
Залиха:

Оваа игра пакет вклучува склоплива стои картичка и 50 сомневајќи картички за повеќе луѓе да играат заедно.Овој производ ги користи дигитално печатење, боите се повеќе брилијантен, деталите се во ред, и визуелниот ефект е одличен.Двострано печатење на виткање знаци, еден двострано печатење на погодување картичка.Виткање знак 7" x 5", двострано знак независни поддршка, без рамка потребни.На сомневајќи се игра картичка е 3.5" x 2", лесно да се носат и да пишува.Виткање знаци се испечатени на 300 грама на високо квалитетни обложена хартија, која е тешко, количка, и може да издржи слободно.На погодување игра е отпечатен на висок квалитет на картичка база на хартија за подобро пишување ефект.Ова е забавна и едноставна игра погодна forfamily собири, роденден партии, бебето тушеви, бебе родова изложеност или повеќе страни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата