На пат Шетач Организатор – голема црна шетач торба 16X18 - универзална организаторот за шетач додатоци: 3 zippered џебови, две куп носители држете се што ви треба – трајни

На пат Шетач Организатор – голема црна шетач торба 16X18 - универзална организаторот за шетач додатоци: 3 zippered

Достапно за вашата нарачка
DEN 1199.76
Залиха:

Совршен Шетач Организаторот. -Нашите шетач организатор е изграден со две згодни купот на сопствениците.Дали ви се случува за брза прошетка во парк или на подолг авантура сите околу градот, Во движење Шетач Организаторот ќе го задржи чувствуваш удобно и подготвени за секоја евентуалност.Кликнете на "Додади во Кошничка" и започнете со планирање на вашиот следен забава прошетка со вас и вашето бебе денес!.Нема евтини материјали, нема сечење на рабови.Три zippered џебови заедно со една отворена џеб за да одговара на телефон,клучеви итн.Издржлив, Лесен, Безбеден, Удобен И Сигурен : Загарантирана!Оваа голема големина шетач торба е дизајниран, од џиновска мрежа џеб на тешки прилагодливи ремени, за да бидете организирани, во контрола, и удобно, каде и да одите со вашето бебе.Вие нема да биде загрижено гледа џебовите или ремени за threadbare солзи или остри делови од метал од погрешни изградба : секој пат кога ќе им овозможат на вашиот шетач со Во движење Шетач Организатор, можете да го поставите и да заборави тоа.Големи се прошири мрежа џеб за складирање, идеален за облека,пелени или мокри предмети.Голема торба со многу простор 16"W x 18"L, направени од издржлив полиестер и мрежа е направена од најлон. -Нашите шетач организаторот има три посебни zippered џебови за вашите неопходни артикли, како копчиња, или вашиот паричник, и го задржува ги обезбеди.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата