NNF1C Лаптоп со Батерија за Dell XPS 13 2 во 1 9365 XPS 13 9365 2-во-1 2017 XPS 13-9365-D1605TS D1805TS D2805TS D3605TS D3805TS D4605TS Серија HMPFH 0NNF1C NP0V3 0HMPFH P71G P71G001 7.6 V 46WH

NNF1C Лаптоп со Батерија за Dell XPS 13 2 во 1 9365 XPS 13 9365 2-во-1 2017 XPS 13-9365-D1605TS D1805TS D2805TS

Достапно за вашата нарачка
DEN 888.00
Залиха:

Батерија Тип : Li-полимер Напон : 7.6 V Капацитет : 46 WH ; Клетки : 4-клетка; Боја : Црна со Две Слободни Screwdrivers.Компатибилни Модели за Dell XPS 13 9365 Серија, за Dell XPS 13 9365 2-во-1 2017, за Dell XPS 13-9365-D1605 TS, за Dell XPS 13-9365-D1805 TS, за Dell XPS 13-9365-D2805 TS, за Dell XPS 13-9365-D3605 TS, за Dell XPS 13-9365-D3805 TS, за Dell XPS 13-9365-D4605 TS.Компатибилен Дел Број : NNF1 C HMPFH 0 NNF1 C. 100% Нов од Производителот.Overcharge и Overdischarge Коло Заштита, Над-температура и Кратки-коло Заштита; До 500 надополнување на циклуси во текот на животниот век на батеријата.Гаранција : Ние специјализирани во обезбедување на квалитетни моќ производи од фабриката директна продажба и квалитет на услуга на клиентите.Целосна Наплата во рок од 60 дена.Задоволство гарантира и поткрепени со 12 месеци замена гаранција за слободни и 24 x 7-мејл поддршка.Вистински капацитет.Одделение А NMC клетките - да Обезбедат долг живот и dirability.Изградена во мулти-заштита функции - краток спој, се прегрее s право на батеријата.Вистински капацитет Одделение А NMC клетките - да Обезбедат долг живот и dirability Built во мулти-заштита функции - краток спој, се прегрее & overload Up 500 надополнување cycles Smart контрола чип - Побрзо полнење, помала потрошувачка на енергија и подолго празнење време.Поекономична алтернатива за скапи ОЕМ batteries100% компатибилен да се исполнат ОЕМ спецификации за безбедност и performance Constructed на висок квалитет на материјалите и коло за да се обезбеди трајност и перформанси.

Кон својствата

Brand:
DMKAOLLK

Најдобри предлози во категоријата