10 Стакло Вшмукување Чаша со Метална Рачка, Моќен Тешки Стакло Lifter за Гранит Кревање&Прозорец Замена, Панел Превозникот W/Free Случај

10 Стакло Вшмукување Чаша со Метална Рачка, Моќен Тешки Стакло Lifter за Гранит Кревање&Прозорец Замена, Панел

Достапно за вашата нарачка
DEN 1677.60
Залиха:

Долгорочна издржливост и исклучителна сигурност, можат да работат во -20℃ до 60℃ температура.На A200 рачни вшмукување чаша има метална рачка и месинг пумпа за издржливост, заедно со рамен вакуум подлога.Ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку .Лифт табот на подлога работ дозволи инстант порака.Ние сме специјализирани во производство на стакло алатки за околу 30 години, и се посветени на обезбедување на високо-квалитетни производи и услуги на нашите клиенти и да ви понуди фабрика е директна продажба цена.Тоа исто така го прави кревање на објекти полесно и побезбедно кога се работи на чекори, scaffolding или скали.Одличен за кревање и пренесување на материјали, како стакло, аквариум, пластика, моторот вентили, лим, камени плочи, и апарати, спречување на повреди и зголемување на продуктивноста. ★Едноставни за Користење : IMT Вакуум чаши се брзо и лесно да го закачите или порака!Пумпа клипот само неколку потези, купот ќе аташе на површината целосно и задржете вшмукување за повеќе од 6 часа.Ние нудиме 100% Гаранција за квалитет.Што се зачувани во случај на суво место.Употреба на купот на чиста, релативно мазна, nonporous површини на температури од 10°до 120°F.Треба да црвено-линија појави по транспорт, вграден во проверете вентил ви овозможува да се ре-пумпа без вакуум на косата. ★Врвен Квалитет со Одлични Услуги на Клиентите : не се лизга пумпа активира стакло lifter е одобрен со CE, SGS, Ro HS, PAHS тврдења.Пакетот Вклучува : 10" Вакуум Вшмукување Cup Free за Носење Корисникот Manual Our Предност : Направен со Премија и Еко-пријателски Materials Excellent Aftersales Услуга, Ние го добивме вашиот back30 Дена Гаранција за враќање на Парите и Една Година Квалитетот Warranty How да го користите : Клипот користи црвена линија на индикаторот за да покажете дека имате доволно вакуум за да го подигнете вашиот товар.Најдобар Подарок за Семејство за денот на Благодарноста, Божиќ, Црн петок, Сајбер понеделник.★Бидете материјали за ракување полесно и Побезбедно : 8" тешки вакуум кревање плочи може да брзо прилог на рамна, чиста, мазна, nonporous површини.IMT со гордост ви нуди линија на Вакуум Вшмукување Чаши. (120 кг)Погодни за стакло, пластика, метал, обложени дрво и мермер, и сл.Капацитет 140 lb-560 lb(максимална).Гаранција : 1 година 100% задоволни гаранција за квалитет.Совршен за употреба на стаклените површини, или во фабрики и складишта на цврсти материјали и апарати.Ова стакло lifter може да биде безбедно приклучен на оптоварување со користење на само една рака со неговата погодно палецот пумпа механизам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата