Southco E3-57-35 - Серија Knob-се Справи со менгеме на назад-Акција Компресија Latch Контрола Спектар .375 да .500, Southco Една Дупка Планината (Пакување од 2)

Southco E3-57-35 - Серија Knob-се Справи со менгеме на назад-Акција Компресија Latch Контрола Спектар .375 да .500,

Достапно за вашата нарачка
DEN 741.60
Залиха:

Southco E3 - менгеме на назад акција компресија брави.Материјал : цинк легура.Боја : црна.Стисок тип прилагодливи.Southco E3 - менгеме на назад акција компресија брави, материјал цинк легура заврши во прав грб црна боја, изглед на пристапна ограничување нема ограничување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата