Домашно милениче Играчка Мачка и Куче Образовни Играчка, што се Користи за Iq Обука и Забава, со Ротирачки Шише, Интересни слоу фуд Фидер за да се Спречи прекумерна т?

Домашно милениче Играчка Мачка и Куче Образовни Играчка, што се Користи за Iq Обука и Забава, со Ротирачки Шише,

Достапно за вашата нарачка
DEN 604.80
Залиха:

★Функција : Ротирачки купот прави храната во купот падне за да се промовира забава на ротирање на првенство за домашни миленици.На дното на слоу фуд сад чува домашни миленици да бидат проголтани.Ова може да се спречи миленици од стануваат се дебели. ★Добрите : Сложувалка бавно фидер со протекување чаши, куче загатка играчка слоу фуд фидер со 3 протекување чаши, храна може да течење надвор поради миленици' допир, загатката за наоѓање храна привлекува smart домашни миленици и ќе го привлече нивното внимание .предизвик. ★Квалитет : не се лизга дизајн на дното чува домашно милениче стабилен кога јадење.Храна-одделение материјали се безбедни и издржливи.Куче храна загатка фидер се направени од храна одделение АБС материјал, кој е не-токсични за да puppies или мачки и е издржлив. ★Поле на примена : погоден за мали и средни кучиња.Ако сте во потрага за куче игри за мали и средни кучиња, тогаш ова куче снек играчка е идеален избор. ★По-продажбата на гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот по-продажбата на тимот, ние нудиме 30-ден по-продажбата на гаранција.Против пролизгување куче храна едукативни играчки, бавното фидер мачка сад има 4 гумени влошки на дното за да се спречи да биде исфрлен повеќе од домашни миленици.Никогаш не се грижи за домашни миленици фрлање храна наоколу.Име на производ : Пет образовни играчка слоу фуд bowl Product боја : blue Product тежина : 500 grams Product материјал : ABProduct големина : 22 * 31cm Application : Двете мачки и кучиња може да use Package details1 *домашно Милениче образовни играчка слоу фуд bowl3 *Шише cap We ви обезбеди со 30-ден гаранција услуга.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ Note : производ големина е рачно мери, не може да биде малку грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата