Elizavecca Длабоко Моќ Измамник 10 Тип Маска Пакети/koreanbeauty/kbeauty/лицето маска пакет/лист маска пакет

Elizavecca Длабоко Моќ Измамник 10 Тип Маска Пакети/koreanbeauty/kbeauty/лицето маска пакет/лист маска пакет

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.04
Залиха:

Длабоко Моќ Измамник Маска 10 Видови * 1 Лист ( Вкупно 10 Листови ). 1 ден 1 пакет ќе се користи за да се избере за секој ден од неделата !.Бидејќи на висока влажност принудни на кожата да се брчка функционалност автентикација маска пакет.EGF, Млеко, Вита, Колаген, Чајно дрво, Овошје, Мед, Црвениот женшен, Аква, Asiatica.Направени во Кореја.Општиот тренд 1 ден 1 Маска!.Густа влакнести, густа целулоза лист пакет кој има суштина.Elizavecca длабоко-енергетски Измамник 10 тип маска пакети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата