Zip Врски Тешки Кабел Врски 4+6+8+10+12 Инчен Црно-Бела 500pcs (Комбо Pack) Авто-Заклучување Најлон Пластични Врски

Zip Врски Тешки Кабел Врски 4+6+8+10+12 Инчен Црно-Бела 500pcs (Комбо Pack) Авто-Заклучување Најлон Пластични Врски

Достапно за вашата нарачка
DEN 232.08
Залиха:

Премиум Квалитет Материјал : направен со силна и флексибилни 6/6 најлон,Тие се Целосно УВ Отпорни и безбедно да се користи од -31°F до 185°F (-35°C - 85°C),На УЛ Запаливост е 94 V.2. Одлични Перформанси : На кабел вратоврска оценет со 17 lb или 50 lb затегнувачка цврстина; Зголемување на затегнувачка цврстина со користење на повеќе заедно во ред.Различни должина на кабел врски се совршено во фиксна внатрешни кабел линии за осветлување, електрични, електронски производи, компјутер,и фиксно внатрешната кабел линија и масло цевковод за Автомобилот и брод,исто Така, може да се користи за земјоделство,хортикултура,занаетите, статии и секојдневниот живот се обврзувачки.Постојат 500 парчиња во пакување,4.6.8.10.12-инчен,100 секој. 100% сосема нов и висок квалитет на кабел врски за дом, канцеларија, гаража, работилница,градина,отворено и повеќе.не се лизга off или штета на objects Specifications - Димензии:4/6/8/10/12 Инчи - Затегнувачка Цврстина : 17/50 Кг.- Кабел за Изградба : Најлон - Работа Темп : -35°C до 85°C - Запаливост : УЛ 94 V-2 - Стабилна quality Package Содржина - 100 x 4" Кабел за Врски во Црно - 100 x 6" Кабел за Врски во Бело - 100 x 8" Кабел за Врски во Црно - 100 x 10" Кабел за Врски во Бело - 100 x 12" Кабел за Врски во Црно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата