Б-КУЛ Гроздобер Белата Маса Крпа 10 Парчиња 60 x 120 Инчен Свадба Чипка Табела Покрие Везени Селски Табела Шалче

Б-КУЛ Гроздобер Белата Маса Крпа 10 Парчиња 60 x 120 Инчен Свадба Чипка Табела Покрие Везени Селски Табела Шалче

Достапно за вашата нарачка
DEN 2154.96
Залиха:

☀ ЛЕСНО ЗГРИЖУВАЊЕ : Ова гроздобер чипка шалче tablecloth е најдобро за рака мие или машина за миење во нежна циклус со миење торба; хлор; рамно да Лежат или висат да се исуши.Можат да се користат одново и одново.Ние сме ангажирани во табела декорација повеќе од 10 Години.Ние инсистира на најдобар квалитет за секој производ, во меѓувреме ние вети на нашата најдобра услуга за секој клиент.Секоја игла и конец е завршена по внимателно да се разгледаат.Низ годините, elegent чипка табела toppers станаа мила во земјата, гроздобер, стара-шик, farmhouse, селски свадби.Сега го претворат вашиот ум за да започнете~. ☀ СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА : Со своите види-преку дизајн, тоа е совршен за дрво маси или како особен акцент врз солидна tablecloth.Ние се направи бела флорални маса крпа ткаенина со нашето срце, вклучувајќи секој ткаенина, секој мал детал.На Чипка Tablecloth е со прекрасен види-преку флорални дизајн и прекрасна дополнителните детали, Чипка Везени Бела Чипка Табела Облека Ткаенини додадете гроздобер и романтични елементи.На свила панделки за слободни украси x20.Најдобар избор за домот, свадба, романтична вечера свеќи, булчински туш, бебе туш, внатрешна декорација, роденден или секојдневна употреба!.Б-КУЛ е свадба материјали и декорација на услуги.На Декоративни Табела Шалче Шик Правоаголник Покритие за маси свадба инспирира место атмосфера, и го прави вашите посебни моменти дури и повеќе незаборавни и среќен!.Оваа Бела Tablecloth Солидна Боја Везени Табела Лен е најдобро да се мијат со рака или со машина за миење во нежна циклус со перење торба. ☀ ДЕКО СПОРЕД ВАШАТА ИДЕЈА : Тоа е, исто така, поради мекоста на чипка, така што неговата пластичност е многу силна.✿ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Полиестер ткаенини.Мека на допир чипка ткаенина и Удобно и Исклучителна.Тоа може да се облекуваат вашиот здолниште, маса, цвет шише, ТВ, работна маса, ресторан стол, лак, мека, свадба, забава, роденден, итн.На чипка правоаголник флорални маса крпа е издржлив и носат-отпорни, безбеден и еколошки.

Кон својствата

There are 1pc/2pcs/5pcs/10pcs/20pcs White Lace Table Cloth for you to choose. :

Најдобри предлози во категоријата