VEVOR Прирачник Крик Сложувач, 41.7 Должина, 25.8 Ширина, 72.4 Висина, 2.4 - 63 Висина Опсег, Прилагодлив Дотур Рака Крик Лифт Камион, 551 lbs Капацитет, Материјал Лифтови за Магаци?

VEVOR Прирачник Крик Сложувач, 41.7 Должина, 25.8 Ширина, 72.4 Висина, 2.4 - 63 Висина Опсег, Прилагодлив Дотур

Достапно за вашата нарачка
DEN 5029.92
Залиха:

Прилагодливи Предници : Две челик гранки може да се подигне или спушти до оптимална висина за товарење или истовар, и тие понекогаш може да биде превртен да се прилагоди на услуга опсег.Минимална Висина : 2.Specifications Model : 551 lbs Прирачник Крик Stacker Material : Steel Load Капацитет : 551 кг / 250 kg Height : 72.9" предни тркала на лифт камиони вртливата за маневрирање; на 7.Покрај тоа, единствена тркала на рамката може да ви помогне да истовар на стока во испорака камион.4" - 57" висока со предници надолу.5 cm Maximum Висина : 63 во / 160 см (Предници Up)Минималната Висина : 2.Надвор ширина помеѓу предници е 7.Ширина : 25.Максимална Височина : 63 во / 160 см (Предници Нагоре).Покрај тоа, ние ги користиме анти-deforming, анти-корозија и анти- ' рѓа материјал да го зголеми својот живот.7 во / 106 cm Width : 25.Тежина : 110.Модел : 551 lbs Прирачник Крик Сложувач.Премиум Челик Construction The рака крик лифт камион е направена со тешки-должност челик за крајна издржливост.Покрај тоа, таа тежи 110.5 cm Maximum Висина : 63 во / 160 см (Предници Up)Минималната Висина : 2.И тоа е лесен и пренослив.Модел : 551 lbs Прирачник Крик Stacker Material : Steel Load Капацитет : 551 кг / 250 kg Height : 72.4" - 57" висока со предници надолу.Тоа има реверзибилна рачка што може да се користи за да се подигне или спушти предниците од 1,4" со секој комплетна револуција.4 во / 6 cm (Предници Надолу)Тежина : 110.Прилагодливи Height The услуга опсег на материјал лифт е 8.Вртливата Рициново Тркала : Полиуретан тркала со сопирачки помош за транспорт вчитува правилно и рамномерно.4" - 57" висока со предници надолу.7 во / 106 см.3" - 63" висока со предници и 2.клучни Features Hand Крик Работење се справи на овој прирачник крик сложувач обезбедува сигурна потпора за удобно, лесно cranking—истиот напор од подот и подигнете.7 во / 106 cm Width : 25.Па материјал лифт има некоја услуга спектар на 8.2 кг / 50 kg Package Content1 x Прирачник Крик Stacker1 x Пакет на Screws1 x Упатство за Корисникот рака крик лифт камион има капацитет од 551 lbs, тежи 110.Широка Примена : Ние може да го користат рака крик лифтови во магацини, фабрики, превозот објекти, супермаркети, и други индустриски средини.3" - 63" висок услуга опсег со предници и 2.Материјал : Челик.4 во / 184 cm Length : 41.Должина : 41.4 во / 184 cm Length : 41.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата