Pawcomon Куче Операцијата За Обновување Одговараат Кутре Хируршка Облека Абдоминална Рани Анти-Лижење Куче Bodysuit Onesie Замена E-Јака& Конус Патент Дизајн

Pawcomon Куче Операцијата За Обновување Одговараат Кутре Хируршка Облека Абдоминална Рани Анти-Лижење Куче Bodysuit

Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76
Залиха:

Високо еластична дише ткаенини Изработени од памук и polyetser ткаенина, супер меки, дише дека вашето домашно милениче ќе остане топло додека се уште има слобода да се движи природно.Замена на E-јака& конус - Носи ова Обновување Маица на, ПОУДОБНО отколку тој/таа е во конус за време на јадење, спиење и шетаат, совршена алтернатива на конус на срамот/сателитска антена дека тој/таа мора да се носат на глава.Патент дизајн - Нашите Кученце Хируршки Одговараат е многу лесно да се стави на и да ги тргнеме со ред на патент во задниот обвива вашето домашно милениче во удобноста.Тоа е полесно да се стави на и полетување во споредба со облека со копчето дизајн.За мажи& жени домашни миленици - Целосно покривање Хируршки одговараат за унисекс кучиња/мачки.Стомакот има кружен дизајн, се сече дупка заедно на калем и машко куче може да уринира нормално.Ако вашето куче е женско, не треба да се намали на калем, само да се стави на облека.Спречи лижење& гребење - Ова Обновување Костум е дизајниран да ги заштити домашно Милениче Рани/места/инцизија, Завои, жариштата, Кожата херпес кога тој/таа е spayed/neutered или има алергија лумвам, и да ги задржи пет смири& основа стрес-слободен.Тоа се случува да се направи обновување на процесот повеќе пријатна за секого.Совршен пост одговараат за куче по хирургија!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата