садовите 200 Парчиња на Транспарентен Зелено Злато Партија Садови 25 Луѓе користете Пластична Плоча Купот на Салфетка Поставите Унисекс (Боја : А, Големина : Како што ?

садовите 200 Парчиња на Транспарентен Зелено Злато Партија Садови 25 Луѓе користете Пластична Плоча Купот на Салфетка

Достапно за вашата нарачка
DEN 12364.32
Залиха:

Салата/десерт пластични плочи.сите кристално јасен сјај кој одговара на табелата декорација на зелена и златна партија резерви.Различни бои : исклучителна пластични садови во собата.домот садови, многу погодна за секој зелена и златна декорација, зелена плочи за свадби.среќен роденден; булчински туш, зелена и златна дипломирањето украси или било угостителство настан.Салата/десерт пластични плочи.сите кристално јасен сјај кој одговара на табелата декорација на зелена и златна партија supplies A различни бои : исклучителна пластични садови во собата.домот садови, многу погодна за секој зелена и златна декорација, зелена плочи за weddingshappy роденден; булчински туш, зелена и златна дипломирањето украси или било угостителство event Color : green Quantity : 20 Number на корисниците : 25 Occasion : ресторан, отворен, церемонијата, birthday (роденден), итн.Карактеристики : reusable Packing листа : 1*200pcs садови set Our извонредна dinnerware во собата може да се чистат лесно и безбедно во машина за миење садови, а можете да ги користите директно во микровална печка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата