Wsdcam 7 Инчен Сите во Еден 1080p Ретината се Прикаже IP Камера Тестер на Безбедносен видео надзор Тестер Следи со SDI/TVI/AHD/CVI/РОЕ/WIFI/4K H. 265/HDMI in&Out/RJ45-TDR/Ажурирање на Фирмверот Н

Wsdcam 7 Инчен Сите во Еден 1080p Ретината се Прикаже IP Камера Тестер на Безбедносен видео надзор Тестер Следи

Достапно за вашата нарачка
DEN 11519.76
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Нашите системи за видео надзор Тестер со 7 инчен IPS екран на допир IP / Аналогни / SDI / AHD / TVI / CVI тестер, 1920*1200 резолуција.Моќна мрежа алатки за да ви помогне да се открие и да се постави на различни мрежни параметри, Поддршка CVBS камера тест и PTZ контрола.HDMI влез и излез, 1080p, Само-инсталирање на Андроид СТАН, ве Молам само да го инсталирате на СТАН на камери за да се задржи стабилен систем.Во неа се вградени различни камера тест алатки, Компатибилна со речиси сите модел е камери, како што се DAHUA, HIKVISION, SAMSUNG и ОСКАТА.Користете го за да се направи вашата инсталација ефикасен и лесен.RJ45 кабел TDR тест.IP откритие, Автоматско логирање, и да гледате видео, креирање и тестирање извештај, DC12 V 2 A излезна моќ, РОЕ DC48 V излезна моќ, Max моќ 24 W, Поддршка 10/100/1000 M Ethernet тест, државната мрежа и сообраќај екранот, ПИНГ Тест, IP адреса скенирање, порт трепка итн, со аудио во, поддршка за снимање и спаси аудио / LED светилка, калкулатори, музички плеери и други апликативни алатки.Вградениот WIFI, се создаде WIFI топло место. 10/100 LAN Порта, H. 265 / Х. 264, 4 K видео приказ преку редовни.Вградена Литиум Lon Полимер 7.4 V / 6600m Ah Батеријата, Работното време трае 16 часа.Видео снимање и репродукција, РОЕ излезна моќ, PTZ контрола, екран слика 4 х zoom.Поддршка TDR / Дигитален Мулти Метар / Optical Power Meter / VFL, имаме тестирани секој видео надзор Тестер кога овој производ се појави во веб-страница за да се обезбеди квалитетот на производот уверување, ако постојат било какви дополнителни прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт.И ние нудиме 24 часа техничка поддршка.7 инчен IPS екран на допир IP камера тестер е дизајниран за одржување и инсталација на IP аналогни камери & SDI & AHD & TVI & CVI камера тестер, како и други безбедносна опрема.1920*1200 резолуција овозможува тоа да се прикаже cctv камери во висока резолуција.Модулот поддржува многу PTZ контрола.Системи за видео надзор монтери често треба да се носат различни алатки за тестирање за да ја заврши својата работа.Ако се земе сите во една камера тестер, што услови за работа побезбедно и зголемување на продуктивноста.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата