Carrotez Мали корпата за Ѓубре, Wastebasket, Мини Wastebasket, Мали Отпадоци, Ѓубре Сад Бин со Рачка за Бања, Кујна, Канцеларија, Countertop, Спална соба

Carrotez Мали корпата за Ѓубре, Wastebasket, Мини Wastebasket, Мали Отпадоци, Ѓубре Сад Бин со Рачка за Бања, Кујна,

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Минимална Дизајн и Компактна Големина : Carrotez корпата за Ѓубре е совршен за да се фрлаат било мали објекти да се задржи вашиот простор секогаш уредна и чиста.Совршена големина за мали простори како што се tabletop, шминка маси, тоалет, канцеларија, спална соба, дневна соба и повеќе.Премиум Квалитет : Направен од цврсти и издржливи Пластика.Лесен.Лесен за Користење : Лесно за да го испразните и исчистете со рачка и замав горниот капак.Капакот се отвора лесно и нишалки назад на своето место.Производ Димензија : 7.8 x x 5.5 4.5 инчи.Минимална Дизајн и Компактна Големина : Carrotez корпата за Ѓубре е совршен за да се фрлаат било мали објекти да се задржи вашиот простор секогаш уредна и чиста.Совршена големина за мали простори како што се tabletop, шминка маси, тоалет, канцеларија, спална соба, дневна соба и повеќе.Премиум Квалитет : Направен од цврсти и издржливи Пластика.Лесен.Лесен за Користење : Лесно за да го испразните и исчистете со рачка и замав горниот капак.Капакот се отвора лесно и нишалки назад на своето место.Производ Димензија : 7.8 x x 5.5 4.5 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата