KOPEKS Делукс Ранец Миленичиња Патување Превозникот со Двојни Тркала

KOPEKS Делукс Ранец Миленичиња Патување Превозникот со Двојни Тркала

Достапно за вашата нарачка
DEN 1798.80
Залиха:

ДИМЕНЗИИ - Внатрешни Димензии : 12.5"L x 15.5"W x 18"H - Надворешните Димензии (Вклучува тркала и џебови) : 13"L x 17.5"W x 20"H - Рачка додава 20" во висина кога целосно продолжен.ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ : До 18 кг (Приближни).Ве молиме видете на производ слики за подетални димензии.МУЛТИ ФУНКЦИЈА - се Вклопува во вашата Потреба, како Ранец, Возен Превозникот , Tote Превозникот и столче Превозникот.Непречено се врти тркалата - лесно движење две тркала платформа овозможува лесно маневрирање низ аеродроми, авион ходниците, трговски центри, супермаркети итн. 3 различни начини да се носат - telescoping рачка, отвор за рачка и Ранец ремени обезбеди 3 Лесен и удобен носење на решенија за различни секојдневни потреби.Многу меморија - 2 Големи џебови се совршени за безбедно складирање на работи на вашето домашно милениче не може да биде без.Издржливи, тешки-должност материјали - Ранец : 600 D Оксфорд ткаенина со 3 вентилација мрежа панели кои обезбедуваат кул средина и лесно видливост.Telescoping рачка : - индустриски одделение алуминиум алуминиумски Прачки.Тркала : висок квалитет на полиуретан двојно тркалата обезбедуваат дополнителна стабилност и издржливост.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата