YINMZNG Магла овлажнител, Преносни Воздух Овлажнител, Студената Магла Шише за Вода Арома Diffuser, Дрво Жито Воздушен Кулер за Office Home Автомобил

YINMZNG Магла овлажнител, Преносни Воздух Овлажнител, Студената Магла Шише за Вода Арома Diffuser, Дрво Жито Воздушен

Достапно за вашата нарачка
DEN 522.96
Залиха:

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Можете да поврзете USB во секое време, насекаде, и ако вашите очи се чувствуваат сува и болно, тоа е вашиот најдобар избор.Студената магла можат ефикасно да придавам влогови сува кожа, ви помогне да се намали сувост на кожата и отстранување на влакна.Преносни и мали димензии, лесна за носење, многу погоден за патување, дома, во канцеларија или на други места.Прилагодлива должина за употреба со различни контејнери, како што се вода првенство, обични очила шише или шише за вода.DC напојување постигнува мирен и здрав humidification без нарушување на вашата работа и за одмор, помага да се подобри сонот квалитет.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Воздух Овлажнител Материјал : ABS + ПП Боја : Светло Дрво Жито Напон : 5 V Работат на струјата : на 300m A Струја : 1.5 W Магла Износ : 35-45 ML / H Продолжен Потопување Должина : 15.5 cm (погоден за шише за вода) Нормално Потопување Должина : 8.5 cm (погоден за вода првенство) Користење Време : 8 Часа Тежина : Околу. 140g / 4.9 оз Пакет Листа : 1 x Воздух Humidifier1 x Продолжување Tube1 x Долги Памук Stick1 x Краток Памук Stick1 x Корисникот Manual1 x USB Кабел Имајте на ум : 1. Минерална вода, студена вода и чиста вода од чешма, не се препорачува, и тоа е најдобро да не го користите humidizer, чиста вода и растворени со вода.2. Ве молиме натопете памук се држи пред употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата