Abodeify Граѓа Чување Рек - Премија 3-Ниво Ѕид Систем, Има 300 Кг. - Тешки-Должност Јаглероден Челик Метал, Дрво Организаторот за Гаража, Работилница, Барака, Заврши со Трај?

Abodeify Граѓа Чување Рек - Премија 3-Ниво Ѕид Систем, Има 300 Кг. - Тешки-Должност Јаглероден Челик Метал, Дрво

Достапно за вашата нарачка
DEN 911.76
Залиха:

Ве молиме имајте во предвид : вклучени хардвер е наменета за anchoring решетката на дрво studs, не бетон или тула.Тоа е разноврсна - обезбедува здрав задржете за крупни и непријатна предмети.Тешки-должност јаглероден челик метал, прав-обложени, ултра-сила и многу стабилен – 100 lb.капацитет по ниво.Висок квалитет на лента мерка вклучени – 10' (3m) стигнале, спојувалка за каиш, рака за рака, стандард и метрички единици.Простор за Заштеда, Средена Free Make најголем дел од својот простор - да се има граѓа чување рек значи повеќе подот простор за други, повеќе често користени работи.Со 9 здрав барови, можете брзо и лесно да се откажам широк спектар на фитнес опрема.Без разлика дали имате мала домашна теретана или сте фитнес сопственик на бизнис, тоа е совршен простор за заштеда на организациски додаток.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата