Nilium Пролет Нане Мирис, Вода Растворлив Мирис Neutralizer 32 оз.

Nilium Пролет Нане Мирис, Вода Растворлив Мирис Neutralizer 32 оз.

Достапно за вашата нарачка
DEN 952.80
Залиха:

Една Унца за Еден Галон.Пролет Нане Мирис. 32 Унца Шише.Nilium содржи комерцијален мирис counteractant кој безбедно да се неутрализира сите malodors.Апликации : Тепих, Кат Грижа, Оган/Чад, Ѓубре, Канализација, Генералното Чистење, Пет Мириси, Тоалети, Sickrooms.Овој производ е компатибилен со било почиста како и подот strippers и било тепих грижа cleaner/систем.Тоа ќе го отстрани проблемот смрдеата вклучувајќи својствен мирис на многу средства за чистење како што се амонијак и butyl средства за чистење, кајгана, итн.Производителот Дел Бр. : 32 WSM.Nilium Пролет Нане Мирис, Вода Растворлив Мирис Neutralizer.Една Унца за Еден Галон.Пролет Нане Мирис. 32 Унца Шише.Nilium содржи комерцијален мирис counteractant кој безбедно да се неутрализира сите malodors.Апликации : Тепих, Кат Грижа, Оган/Чад, Ѓубре, Канализација, Генералното Чистење, Пет Мириси, Тоалети, Sickrooms.Овој производ е компатибилен со било почиста, како и подот strippers и било тепих грижа cleaner/систем.Тоа ќе го отстрани проблемот смрдеата вклучувајќи својствен мирис на многу средства за чистење како што се амонијак и butyl средства за чистење, кајгана, итн.Производителот Дел Бр. : 32 WSM CS-8129.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата