Goldwood Говорникот Носат Сфати 2 Говорникот Кабинет Се Справи Со Црна (H3025)

Goldwood Говорникот Носат Сфати 2 Говорникот Кабинет Се Справи Со Црна (H3025)

Достапно за вашата нарачка
DEN 540.00
Залиха:

Goldwood Звук SH-3025 сет од 2 тешки челик џеб се справува со црна челик заврши.Вдлабнати џеб се справи со секоја мерки 6.4375" широк x 8.625" висока и 2.5" длабоко.Отсечени мерки е 4.5" широк x 6.75" висока, бара навртки кои не се вклучени, дизајниран и конструиран во САД.Употреба на кабинетот се справи, говорникот се справи со или патот случај се справи.Овој оглас и цената е за 2 рачки.Овој сет на две Goldwood Звук SH-3025 црна тешки челик џеб рачки.Секој управувач е направен од здрав црн челик.Едноставно се инсталира секој да се справи со вашиот звучник кутија или кабинет со вас на вашиот сопствен завртки.Овие тешки рачки овозможи преносливост за вашиот кабинети без да се жртвува стил или изведба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата