Airssory 1 Тркалаат 15mm Широк DIY Бележник Декоративни Лепило Washi Ленти за Scrapbooking DIY Занаети Куршум Списанија Planners - 10m/ролна

Airssory 1 Тркалаат 15mm Широк DIY Бележник Декоративни Лепило Washi Ленти за Scrapbooking DIY Занаети Куршум Списанија

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.52
Залиха:

Големина : за 15mm(0.6 инчи) широк, должина е околу 10m, ролна : 46x15mm.Материјал : Ленти се направени од високо квалитетна Јапонски washi хартија со лепило, издржлив, лесен и водоотпорен, дојде со самолепливи дизајн, нема да избледи лесно; Може да се намали во различна должина во зависност од вашите вистински потреби.Силно Лепило Може да се намали во различна должина во зависност од вашите вистински потреби.Силно Лепило & Остатоци-Слободно : Висок квалитет, лепак отпорен на напукнување или пилинг.Во исто време, кога ќе треба да се замени или да се смени неговата позиција, тоа нема да ја напушти која и остатоци или да го оштети вашиот подот.Лесно Cut & Инсталира : Едноставно исечете ја во посакуваната должина, кора исклучите соголување хартија и место каде што сакате тоа да се заврши.Широка Примена : Одлична за украсување, planners налепници, занаети, scrapbooking материјали, куршум весници, календари, картички.Исто така добро за облагородување ви благодариме картички, училишни материјали, неподвижна, биро додатоци, или канцеларија оркестарот.Ве молиме Имајте на ум : Боја може да биде малку поинаква од слика, бидејќи на различни екранот на уредот.За било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате директно и ние ќе ви помогнеме да ги решите вашите било кое прашање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата