NaturePet Вештачка Трева Дезодорант

NaturePet Вештачка Трева Дезодорант

Достапно за вашата нарачка
DEN 1128.00
Залиха:

Освежете го вашиот вештачки отворено простори со Nature Pet Вештачка Трева Дезодорант.МОЌНА ПРИРОДНА ЕНЗИМИ : Nature Pet Вештачка Трева Дезодорант користи Моќни, Природни Ензими за да се прекине лошо мириса и дамките од животински отпадоци на вашиот вештачки површини што го прави одличен избор, како на отворено мирис eliminator.Оваа едноставна, дамка-слободен спреј, го прави лесно да се deodorize вашите миленици' мензи и ќе имате отворено простори мирис на свежо во ниеден момент.Ние веруваме во обезбедување на исклучително чистење искуство за нашите клиенти преку обезбедување на високо-квалитетни производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата