ZYstyle Мал Фрижидер Ладна Синџир Складирање Фрижидер автомобил Фрижидер Ладна и Топла Кутија Инкубатор

ZYstyle Мал Фрижидер Ладна Синџир Складирање Фрижидер автомобил Фрижидер Ладна и Топла Кутија Инкубатор

Достапно за вашата нарачка
DEN 2184.00
Залиха:

На канцелариски бироа, простории за состаноци, приеми, итн., тоа може да обезбеди било кој професионален со свежи и освежување на храна и пијалоци во секое време.На бас работи тивко, давајќи ви удобно и тивко место.Преносни поставеност не заземаат место, мал волумен го прави не треба да се разгледа простор прашања.Сеизмички анти-се тресат дизајн, висок квалитет на материјалите, внатрешни и надворешни shockproof дизајн, двојна заштита заштитна кутија храна.Едноставен дизајн и изработка, автомобил, дом, нежен, нема простор.Тип : Изолација Автомобил Refrigerator Applicable модели : било model Weight : 1.8 (kg)Материјал : PE + EPS + PP или PSVolume : 6-10 L (L)Моќ напон : нема потреба (V)Моќност : None (W)Минимум за ладење на температура : да се чува на температура (° C) во одреден период на timecolor : blue Appearance Големина на : 345 * 250 * 300.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата