TR Индустриски Тапан дупчалка со спирална бургија за Водовод, 1/4-инчен x 25-Нозе Пролет Кабел

TR Индустриски Тапан дупчалка со спирална бургија за Водовод, 1/4-инчен x 25-Нозе Пролет Кабел

Достапно за вашата нарачка
DEN 1200.00
Залиха:

1/4 инчи до 25 метри пролет кабел.Затегнување завртка да се одржи на пролет кабел во место.Ергономски зафат и на рачката за оптимална контрола и рамнотежа.Големо влијание пластични тапан.Чисти од затнати тоне, кади и други канализација.Овој тапан дупчалка со спирална бургија доаѓа со 1/4 инчи до 25 метри пролет кабел заедно со затегнување завртка да се одржи на пролет кабел во место.Контрола е дизајниран со стабилноста на ум, кои ви даваат ефикасни, ергономски контрола како и силен, но удобно показател за оптимална контрола и рамнотежа.Пластични тапан себе е направен од високо влијание пластика.Користете ја оваа алатка за да се исчисти од затнати тоне, кади и други канализација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата