QGHXO Бенд за Garmin Vivofit 1 / Vivofit2, Меки Силиконски Замена Види Бенд Рака за Garmin Vivofit 1 / Vivofit 2 Активност Tracker, Мали, Големи, Десет Бои

QGHXO Бенд за Garmin Vivofit 1 / Vivofit2, Меки Силиконски Замена Види Бенд Рака за Garmin Vivofit 1 / Vivofit

Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Персоналните Вашата Vivofit 1/Vivofit2 Активност Тракер со овој префинет замена на зглоб бенд.ЗАБЕЛЕШКА : за Vivofit 3/ Vivofit 4. Не Tracker.Замена Бендови Само.Мали и големи димензии.Прилагодлив се види стилот на бендот, со цел да се вклопи повеќето зглобовите.Лесно и директно инсталирање и отстранување.Vivofit 1/Vivofit 2 Хривнија Тока.Никогаш не ја изгуби својата Vivofit 1/Vivofit 2. Поправи tracker падне проблем.Меки силиконски со мазна завршница за спортски изглед, метални делови направени со висок квалитет, од нерѓосувачки челик.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата