CYS EXCEL Црвено Стакло скапоцен камен Аквариум Мермер Монистра Вазна Спојници (2 КГ, Прибл. 160 КОМПЈУТЕРИ) Табела ги расфрла Оркестарот Карпи Флорални Материјали Камењ?

CYS EXCEL Црвено Стакло скапоцен камен Аквариум Мермер Монистра Вазна Спојници (2 КГ, Прибл. 160 КОМПЈУТЕРИ) Табела

Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76
Залиха:

Боја-Size - Црвена Боја 0.5 Инчен Дијаметар 1 LB/Перниче на Совозачот. 80 Парчиња/Торба за Пакување од 2 КГ.Квалитет - Само со највисок квалитет обоени стакло за да се обезбеди дека бојата не падне дури и по неколку години на употреба.Бидејќи не се бои, бои, или други методи на вештачка боја се користи.Нашите скапоцени Камења се гаранција за не-токсични води-слободни.Користи - Иако многу се користат овие gemstones за игри и колекционерски предмети, примарната цел на камења е за вазна спојници.Овие обновливи стакло gemstones се совршено се вклопуваат за флорални прикажува додека служат за цел да се држи произлегува во место.Изгледа - Имаат Стакло и Светлината се на совршен натпревар и хармонија кога станува збор за Декор.Особено овие камења кои има свои карактеристики кога се изложени на светлина.Силно го подобрува убавина на вазна држи овие gemstones.Прилики - Не само што се тие големи за мозаици, но тие се, исто така, страшно за занаети и дома декор акценти.Овие стакло камења имаат iridized заврши за нив, давајќи им малку искра.Нашите скапоцени Камења се внимателно изработени едно по едно време што ги прави единствени и забава.Овие Вазна Спојници се одличен начин за да додадете боја и да го персонализирате на било декорација.Без разлика дали ќе се користи стакло камења, песок, или акрил дијаманти, се креативни и започнете прилагодување и давање на свој уникатен допир на вашиот ентериер.Вазна спојници инспирира креативност, со нашиот широк спектар на бои, форми и големини постојат безброј можности да го она што можете да го креирате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата