WSZJJ 4 Цифрен Комбинација Лозинка Копче за Складирање Безбедност Заклучување на Вратата Цинк Легура Внесени Катанец Кутија Организатор Бесплатна Инсталација со Ку?

WSZJJ 4 Цифрен Комбинација Лозинка Копче за Складирање Безбедност Заклучување на Вратата Цинк Легура Внесени Катанец

Достапно за вашата нарачка
DEN 2870.16
Залиха:

- 4-цифрен комбинација заклучување за да се обезбеди сигурност. - Продавници до 10 копчиња за куќа,автомобил или катанец. - Лесен и удобен за да се вклопи со приложена fixings. - Силна цинк легура тело се противи ковале и машински. - Рѓа слободни,погоден за употреба на отворено.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата