xigua Двоен Ѕид Термос Нерѓосувачки Челик Спортски Шише Вакуум Течење Доказ Преносни BPA Free Изолирани Шише за Вода Салата Спортски Велосипедизам,Бела Топка со Снегулк

xigua Двоен Ѕид Термос Нерѓосувачки Челик Спортски Шише Вакуум Течење Доказ Преносни BPA Free Изолирани Шише за

Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76
Залиха:

Овој пригоден големина совршено се вклопува во повеќето купот на носителите и ранец џебови.ШИРОК УСТАТА ДИЗАЈН - во Овие спортови шишиња се течење доказ, со долги слама и широко устата отворањето на изолирани шише овозможува брзо полнење и пиење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата