Pandago Кучето е Обновување Одговараат за Пост Хирургија Заштитна Мека Хируршка Облека за Малите Животни E-Јака Алтернативни

Pandago Кучето е Обновување Одговараат за Пост Хирургија Заштитна Мека Хируршка Облека за Малите Животни E-Јака

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Кучето е Обновување Одговараат : хируршки кошула за кучиња е за заштита на раната од вашето куче по операција, а им помогне на кутре се опорави што побрзо и подобро преку спречување на него/неа или за други лижење повреда, чува куче раната чисти и заштитни.Квалитет на Материјалот : Изработени од мек дише ткаенина, хируршки обновување одговараат е удобно и мека, бидете сигурни дека вашето домашно милениче куче да бидат згрижени кога вашето куче се соочуваат со враќање на процесот.Широко се Користи : Спречување на домашни миленици од лижење рани по операцијата, проблеми со кожата, финансиери, алергии, избегнување на кучето е паѓање на косата оди насекаде.Удобно кучето е вест може да се користи како секојдневна облека со целосна слобода на движење.Уникатен Дизајн : Копче затворање дизајн на грбот, која е лесно да се стави на и полетување, обезбедување на повеќе ефективни заштитни отколку обновување јака.Топло Совети : кучето е onsie е погодна за машки и женски куче да го користите, намалување на sewig круг на стомакот дел, машко куче може да го направи својот бизнис без да се земе offf.Кучето е обновување одговараат е изработен од мека ткаенина, која бидете сигурни дека ќе домашно милениче се чувствуваат удобно, ако вашето домашно милениче се одбие E-јака, земете го ова за него, вие не ќе го жалам.И уште поважно, што кучето ќе среќен со тоа.Уникатен Дизајн : Постојат погодно snap копчиња на грбот, што го прави операција куче облека е лесно и безбедно да се стави на.Шиење круг на стомакот дел за машки и женски куче.Сечење на круг надвор, машко куче може да оди до тоалет со обнова одговараат на.Функции се : Заштита на кучињата од лижење рани по операцијата, помош weaning, избегнување на проблеми со кожата, се задржи куче чисти, секојдневно носи Големина : Од xs-xl, на располагање за секаков вид на раси.Топло совети : Чувајте ги вашите кучиња се носат заштитни хируршки одговараат за околу 2 недели, да бидете сигурни дека вашата прекрасна крзно бебе е сосема исцелена.Машина и рака мие; Изберете големина според големината на табелата; ве Молиме да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања во врска со производите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата