CYHO Erasable селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Библиотека;Пакет;Училиштето;Салон;Десктоп, 33000x6x0.05(MM), Кафеава, 2 (Проекти) Л?

CYHO Erasable селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Библиотека;Пакет;Училиштето;Салон;Десктоп,

Достапно за вашата нарачка
DEN 119.52
Залиха:

Зелена материјали се хигиенски и здрави.Производот е растргнат надвор без да остават било остаток на лепило.Производот не е лесно да се изгуби бојата поради светла боја.Овој производ не е лесно да се пробие како резултат на отпорност на абење и затегнувачка отпор.Производот е отпорен на големо и на ниска температура.Применливи Прилики : Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник Во Употреба;Библиотека;Пакет;Училиштето;Салон;Десктоп;Хардвер Продавница;Простор за Складирање Боја : Кафена Материјали : Полиетилен Терефталат Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 32(G) Должина : 33000(MM) Ширина : 6(MM) Висина/Дебелина : 0.05(MM) Пакет се Вклучени : 2 (проекти) Лепливи Ленти За Индустријата за Пакување Карактеристики : Зелена материјали се хигиенски и здрави.Производот е растргнат надвор без да остават било остаток на лепило.Производот не е лесно да се изгуби бојата поради светла боја.Овој производ не е лесно да се пробие како резултат на отпорност на абење и затегнувачка отпор.Производот е отпорен на големо и на ниска температура.Производот е силна изолација.Сечење на површината на касетата е рамна, и тоа не мора груба selvedge.Овој производ е не - надразнување мирис.Производот е водоотпорен и масло-доказ, така што останува леплива во вода.Тоа може да се намали слободно да го изберат нејзиниот погоден големина.Напомени : Го производот подалеку од оган, да се избегне голема температура за складирање.Пазете се од децата со играње или да ја јаде.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата