xigua Двоен Ѕид Термос Нерѓосувачки Челик Спортски Шише Вакуум Течење Доказ Преносни BPA Free Изолирани Шише за Вода Салата Спортски Велосипедизам,Уметност Остава

xigua Двоен Ѕид Термос Нерѓосувачки Челик Спортски Шише Вакуум Течење Доказ Преносни BPA Free Изолирани Шише за

Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76
Залиха:

Одлично за секојдневна употреба или активности на отворено како пешачење, кампување, велосипедизам, спортски, салата,излети, и повеќе.КАРАКТЕРИСТИКА Нашите единствени моден двоен ѕид вакуум изолација штити температура за неколку часа.Овие термална вода во шишиња се совршен подарок за возрасни да се користи дома и на работа, а децата за на училиште.Може да се задржи вашата пиење ладна или топла.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата