Рим, Италија Голема Италијански Градови Колекција Shot Чаша

Рим, Италија Голема Италијански Градови Колекција Shot Чаша

Достапно за вашата нарачка
DEN 226.80
Залиха:

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Рим, Италија.Го прави голем дар или убав колекторот е објект. * Додадете средно HDMI или DVI екранот и да се прошири на вашиот десктоп, без да се земаат освен вашиот компјутер да се инсталира нова видео картичка. * Додадете мулти-ги следи способност на еден компјутер, да биде во можност да се создаде ангажирање на мултимедијални презентации. * Користење на USB на HDMI конвертор за да поврзете го вашиот КОМПЈУТЕР на вашиот HDMI-опремени HDTV за прикажување на слики и филмови со вашето семејство или пријатели. * Одлично за истражувачите или писатели, нуди можност да се референтен материјал на еден екран и работен документ копија на други. * Компактен, лесен gadget за дома, на училиште или компанија соработници користење на лаптоп Компјутери, со што ќе овозможи поврзување на секундарниот дисплеј / проектор.За Windows 7 / 8 / 10 / Windows XP корисници, доколку возачот не pop-up по поврзување со компјутер, Ако производот не може да се работи или не можете да ја преземете возачот успешно, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници е-маил за најновите возачот, ви благодариме!ИЗВЕСТУВАЊЕ ➤ Оваа USB3.0 да го HDMI кабелот поддржува Аудио Излез, осигурете се дека USB Pn P Звук Уред е инсталиран и можете да го поставите како основен уред и да се зголеми јачината на звукот во Атрибутот. ➤ Можеби не може да се направи тоа да го работат без проблеми поради компјутер некомпатибилни проблем.Ве молиме слободно контактирајте со нашата Служба за корисници Тим, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата