С-Р-E-S-H Свежи Подови Тепих Дезодорант 2 кг.

С-Р-E-S-H Свежи Подови Тепих Дезодорант 2 кг.

Достапно за вашата нарачка
DEN 2232.00
Залиха:

Освежува carpest и килими-освежува соба воздух.Го намалува статични electricty на тепих.Го намалува musty правосмукалка мириса.Помага во одржување на carpest почиста.Безбедна за сите тепих нас-не-токсични.Секој ќе може да refresh околу дваесет и едно 9 x 12 Carpets.Net WT. 2 кг.Освежува теписи и соби, додека сте во вакуум.Свежо Кат Тепих 2 LB секој Дезодорант За употреба со сите vacuums како тепих дезодорант и анти-статички производ.Свежо Подови Направени во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата